A-Performance - Bizi Taniyin
A-Performance - Bizi Taniyin
A-Performance - Bizi Taniyin
E-mail ile Bize Ulasin
Seri Servis Hizmetimiz için Tiklayiniz
 Seri Servis
Seri Servis Konsepti ile firmamız, ülkemizde bulunan farklı marka araçların kendi servislerinde verdikleri hizmet merkezlerine alternatif olarak, yapısı ve çalışma şartları gözönüne alındığında, " Yüksek kalitede hızlı bir servisi düşük fiyatla vererek hizmet etmeyi" misyon edinmiştir.

Bu kapsamda, firmaların değişken araç marka, model ve tipine göre sunulan hizmet ve kullanılan parça kalitesi Seri Servis'te çözümlenebilmektedir.

Seri Servis'le çalışan sözleşmeli firmalar, bakım yaptırmak istediği aracı için telefonla ve/veya internet ile randevu alıp, istediği hizmeti belirler. Ardından aracınız servis merkezine gelirken, talep edilen hizmet için gerekli yedek parça ve ekipman Seri Servis ekibi tarafından hazırlanmaya başlanır.

Aracınızın servis merkezine giriş yapmasının ardından iş akışı şu şekilde devam eder; Araç Kabul Formu açılır, 25 Nokta Standart Kontrol yapılır, bu sırada araçta talep edilen hizmet haricinde tespit edilen varsa diğer arızalar kayda alınır. Ardından parça değişimleri tamamlanır, aracın yapılan onarımın sonrasında yol testi yapılır. Servis hizmeti tamamlandığında Araç Kabul Formu muhasebe bölümüne aktarılır, bu sırada aracın son teknik kontrolleri ve temizliği yapılır. Faturası ile birlikte teslim edilmeye hazırdır.

Seri Servis hizmetinden yararlanmak isteyen firmaların, kullandıkları araçların, marka, model ve tip'ine ilişkin araç listesini tarafımıza iletmesi yeterlidir. Böylece servis alacak araçlar için gerekli olabilecek yedek parça ve ekipmanların temin edilmesi sağlanmış olacaktır.

Bu bilgilerin talep edilmesindeki amaç; Yüksek kalitede hızlı bir servisi düşük fiyatla vererek hizmet etmeyi misyon edindiğimizden, yedek parça stoğumuzu güncel tutmaktır. Böylece parça temini ve birim fiyatında zaman ve fiyat ekonomikliği sağlanmış olacaktır.

Seri Servis Sözleşmesi ile firma, herhangi bir yükümlülük altına girmemektedir. Sadece servis hizmeti aldırmak istediği araçlar için, yedek parça temin edilmesini sağlamış olacaktır.

Firma ile sözleşme yapıldıktan sonra en geç bir hafta içerisinde yedek parça ve ekipmanları temin edilip, servis hizmetine hazır hale getirilecektir.
Seri Servis Hizmetlerimiz
Fren Bakımı
Fren balataları, fren diskleri ve fren hotrumlarının kontrolü ve gerekli durumda müşteri onayı ile değişimi.
Ön Takım Bakımı
Yapılan kontroller, test sürüşü ve müşteri şikayetlerin ışığında araçta arızalı olduğu tespit edilen rot, rot başı, rotil, viraj demir lastikleri, salıncak burçları ve salıncakların müşteri onayı ile yenilenmesi.
Amortisör Değişimi
Yapılan Kontroller ve test sürüşü sonrası müşteri tarafından bildirilen şikayetlerin ışığında araçta arızalı olduğu tespit edilen amortisörler MONROE marka amortisörlerle yenilenir.
Yağ Değişimi
Yağ değişim zamanı gelen araçlarda motor tipine bağlı olarak CASTROL marka yağlama ürünleri tatbik edilir yağ değişim tarih ve kilometresi alınarak servis kartına işlenir.
Hava, Yağ, Filtre Grubu Değişimi
Ülkemiz şartları göz önüne alındığında periyodik bakım esnasında tüm filtre grubunun yenilenmesi firmamızca tavsiye edilmektedir.
Buji Değişimi
Çalışma ömrünü tamamlamış bujiler yenileriyle değiştirilir.
25 Nokta Standart Kontrol
Servise giren her araç için yapılan standart bir kontrol olup aracın yol ve sürüş güvenliğini ön planda tutan hayati elemanların kontrolünü kapsar.
A-Performance | Merkez : Bağdat Cad. Rüştiye Sok. No:25 Kızıltoprak/İstanbul | Tel : (216) 449 57 58 | E-mail : info@a-performance.com
Cappadocia
   web site by ilhan mutluay